Victor Osimhen
-
Spor
Victor Osimhen için Fenerbahçe görüştü! Dudak uçuklatan maaş teklifi
Galatasaray'daki geleceği netlik kazanmayan Victor Osimhen'e gelen transfer teklifi dikkat çekti.
Devamını Oku » -
Spor
Eski Trabzonsporlu yıldızdan Victor Osimhen çağrısı! ‘Bu çocuğun kanında mavi var’
Trabzonspor'un eski futbolcusu, Galatasaray'ın yıldızı Victor Osimhen ile ilgili konuştu.
Devamını Oku » -
Spor
Victor Osimhen, Türk futbol tarihine geçti! İnanılmaz performans
Türkiye Kupası'nda oynanan Trabzonspor maçında gol atan Victor Osimhen, Türk futbol tarihine geçti.
Devamını Oku » -
Spor
Stefan Savic faul yaptı! Okan Buruk ve Victor Osimhen çılgına döndü
Türkiye Kupası'nın finalinde oynanan Trabzonspor - Galatasaray maçının 27. dakikasında yaşanan tansiyon ön plana çıktı.
Devamını Oku » -
Spor
Bafetimbi Gomis’ten Victor Osimhen sözleri! ‘Verecek bir tavsiyem yok’
Galatasaray'ın eski golcüsü Bafetimbi Gomis, Victor Osimhen için konuştu.
Devamını Oku » -
Spor
Victor Osimhen bombası! Menajeriyle görüşüldü, işte maaş talebi
Galatasaray forması giyen Victor Osimhen'in transferi için görüşmelerin başladığı öğrenildi.
Devamını Oku » -
Spor
Victor Osimhen, Galatasaray tarihine geçmek için geri sayımda!
Galatasaray'ın yıldızı Victor Osimhen, sarı-kırmızılı ekipte tarihe geçebilir.
Devamını Oku » -
Spor
Victor Osimhen’e Suudi Arabistan’dan ilgi! İşte gözden çıkarılan bedel
Galatasaray forması giyen Victor Osimhen'e Suudi Arabistan'dan kulübün talip olduğu öğrenildi.
Devamını Oku » -
Spor
Victor Osimhen bombası! Dünya devi talip oldu
Galatasaray forması giyen Victor Osimhen'e Avrupa'nın en büyük kulüpleri ortasındaki devin talip olduğu sav edildi.
Devamını Oku » -
Spor
Victor Osimhen’in maaş talebi belirli oldu! İşte transfer olmak istediği ekip
Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Victor Osimhen'in gelecek dönem istediği maaşın belirli olduğu öğrenildi.
Devamını Oku »