MATEMATİK AKADEMİ - ANKARA DGS
  • Image 9
  • MATEMATİK-TÜRKÇE-GEOMETRİ
    (YILDA 2 KERE TEKRAR)
  • HAFTALIK 12 SAAT DERS
    (HAFTADA 2 SAAT SINIF ETÜTÜ)
  • 600 SAAT KURS
    (SADECE 300 SAAT MATEMATİK)

2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM KURS PROGRAMI

600 SAAT DERS
YILDA 3 KERE KONU TEKRARI
2 DENEME VE TEKRAR KAMPI
BİREBİR VE SINIF ETÜTLERİ
ÖDEV VE TAKİP SİSTEMİ
SÜREKLİ REHBERLİK SİSTEMİ
80 DENEME – 40 TARAMA SINAVI
20 TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI
7 GÜN 24 SAAT AÇIK DERSHANE
HER ZAMAN MÜSAİT ETÜT SALONLARI
SINIRSIZ PDF DÖKÜMAN DESTEĞİ
UZAKTAN EĞİTİM DGS DERS VİDEOLARI
BÖLÜMLERE VE SEVİYEYE GÖRE SINIF
HER SENE %75-80 KAZANDIRMA ORANI
BRANŞINDA UZMAN DGS TECRÜBELİ EĞİTİM KADROSU

VE DGS’NİN ŞİFRESİ AZİZ HOCA

MATEMATİK AKADEMİ 2016-2017 DGS’Yİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

ŞEYMA ÖZKAN – ANKARA ÜNİ. HUKUK (TÜRKİYE EA. 28.Sİ)
KADİR HAYDAR – ANKARA ÜNİ. HUKUK
SAMET ÇINAR – ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. HUKUK
UĞUR TOZOĞLU – TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
BEYZA ŞİMŞEK – ATILIM ÜNİ. HUKUK
BÜLENT KURTULUŞ – ATILIM ÜNİ. HUKUK
SERDAR Ş. YILDIRIM – ATILIM ÜNİ. HUKUK
YİĞİT DOĞRU – KARATAY ÜNİ. HUKUK
BUSE ACILIOĞLU – YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK
SERCAN YALINKILIÇ – GİRNE AMERİKAN ÜNİ. HUKUK
DURSUN İNCE – ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
TUĞBA KALBUR – ODTÜ GIDA MÜH.(İNG)
HASAN SEZGİN – ODTÜ MAKİNE MÜH. (İNG)
METİN TUZLALI – ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
CANER TUKAT – ODTÜ METAL. VE MAL. MÜH. (İNG) (KENDİ İSTEĞİYLE EKLENDİ-2016 DGS ÖĞRENCİMİZ)
GAMZE TORUN – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
ALİ ÖZKILIÇ – HACETTEPE ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
CEM TUNÇ – HACETTEPE ÜNİ. GEOMATİK MÜH.
GÖKÇE ATASEVER – HACETTEPE ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
ALİCAN YAVUZ – ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR ÜNİ. (İNG)
MERVE KARAPINAR – ANKARA ÜNİ. HEMŞİRELİK
MEHMET DÖNMEZ – ANKARA ÜNİ. ZİRAAT MÜH. (BİTKİ KORUMA)
EMİN TURAN – ANKARA ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
BERKE BİLGİÇ – ANKARA ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.(İNG)
UFUK AKGÜL – GAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
TAYFUN ARAS – GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
İBRAHİM DEMİRCİ – GAZİ ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
TAHA YASİN KAYA – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH. (TÜRKİYE SAY. 277.Sİ = ODTÜ PUANIYLA)
FATİH TEPE – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
SADIK DİNÇDEMİR – GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.(İNG)
PELİN DEMİR – GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
CAN ASLIHAK – GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
EMİNE SÖYLEMEZ – GAZİ ÜNİ. KİMYA MÜH.
ALİ İHSAN YAYLA – GAZİ ÜNİ. OTOMOTİV MÜH.
MUSA DOLAŞAN – GAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
ÖMER YILDIRIM – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
MELİH CENGİZ – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
SADIK ÇİDEM – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
MUSTAFA DAĞDEVİREN – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. MAKİNE MÜH. (İNG)
ANIL ALDEMİR – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ULUSLARARASI TİCARET (İNG)
ELİF AL – KIRIKKALE ÜNİ. FTR
UĞUR BAYRAM – AHİ EVRAN ÜNİ. FTR
BENSU YALPI – HALİÇ ÜNİ. FTR (%25 BURSLU)
BARIŞ TOKAT – SELÇUK ÜNİ. HARİTA MÜH.
MEHMET KELEŞ – FIRAT ÜNİ . BİLGİSAYAR MÜH.
OĞUZHAN ORHAN – ATILIM ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (%50 BURSLU)
ALPEREN ÖZCAN – SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
BURAK TAVŞAN – SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
ALPER KÜÇÜK – KIRIKKALE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
İBRAHİM YAĞCI – KOCAELİ ÜNİ. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
MUHAMMED SALMAN – KIRIKKALE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
LEVENT ÖZAKSÖZ – NİĞDE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
HİKMET YÜKSEL – NEVŞEHİR ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
AHSEN TEKE – DOĞU AKDENİZ ÜNİ. İNŞAAT MÜH. (TAM BURSLU)
VELİCAN FATIRAŞ – İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
BURAK ÖZBEY – İZMİR EKONOMİ ÜNİ. MİMARLIK
ERAY YILDIZ – ÇANKAYA ÜNİ. MİMARLIK (%50 BURSLU)
ESRA YILMAZ – ÇUKUROVA ÜNİ. İÇ MİMARLIK
MUSTAFA Y. ŞAHİNGÖZ – ERCİYES ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
BİRSEN BALCI—ATATÜRK ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
OSMAN PALA – ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
ÖMER POLAT – KIRIKKALE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
EMİNE SANCAK – HİTİT ÜNİ. MAKİNE MÜH.
OZAN GÜLCÜ – BATMAN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
İLKAY KARATAŞ – ATATÜRK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
MELİH ÇALIŞKAN – GİRNE AMERİKAN ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH. (%50 BURS)
RECEP TARHAN – SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
İSMAİL ULUDAĞ – ERCİYES ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
BURHAN SÜZER – KİLİS ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
ABDULLAH BİLGİN – ATILIM ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH (%50 BURSLU)
CAN KAPLAN – KARABÜK ÜNİ. OTOMOTİV MÜH.
SAMİ GÜNEŞ – ADANA BİLİM VE TEK. ÜNİ. MALZEME MÜH.
NECATİ BOZDAĞ – ATILIM ÜNİ. ENERJİ MÜH. (%50 BURSLU)
TUĞÇE TOK – ON DOKUZ MAYIS ÜNİ. METEOROLOJİ MÜH.
BÜŞRA KİSHA – SEBAHATTİN ZAİM ÜNİ. GIDA MÜH. (%50 BURSLU)
AYTUĞ ZIRH – EGE ÜNİ. BİYOKİMYA
ESRA AYAN – AKDENİZ ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
TUĞBA ELES BAYSAL – AREL ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ (%50 BURSLU)
AYSUN GÜÇLÜ – AHİ EVRAN ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ

Yukarı Çık