• Image 9
  • MATEMATİK-TÜRKÇE-GEOMETRİ
    (YILDA 2 KERE TEKRAR)
  • HAFTALIK 16 SAAT DERS
    (HAFTADA 2 SAAT SINIF ETÜTÜ)
  • 600 SAAT KURS
    (SADECE 300 SAAT MATEMATİK)
Dikey Geçiş Sınavı Ankara Dershane

2015 Sonuçlarına Göre Yerleşen Öğrencilerimiz


*BÜŞRA DEMİREL --- ODTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*SAMİ ERDEM --- ODTÜ İNŞAAT MÜH.
*ABDULLAH KAYGUSUZ --- ODTÜ HAVACILIK UZAY MÜH.
*NESİBE AŞAN --- İTÜ PEYZAJ MİMARLIĞI
*SEZER ÇELİK --- HACETTEPE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. 
*ÖZGE GAYRETLİ --- HACETTEPE ÜNİ. HUKUK 
*BÜŞRA SÜZEN --- HACETTEPE OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*GAMZE ELAGÖZ --- HACETTEPE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*MESUT ÖZDEMİR --- HACETTEPE ÜNİ. ELEK. ELEKTRO. MÜH. (İNG.)
*HATİCE YANIK --- HACETTEPE ÜNİ. KİMYA MÜH.
*MELİKE AYAN --- HACETTEPE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*MUHAMMET TAŞDEMİR --- HACETTEPE ÜNİ. ENERJİ MÜH.
*ZEYNEP UĞUR --- İSTANBUL ÜNİ. VETERİNERLİK
*ÇİĞDEM AYDIN --- ANKARA ÜNİ. SİYASAL
*MİNE BÜYÜKYAPRAK --- ANKARA ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*CEREN BAYKAL --- ANKARA ÜNİ. SİYASAL
*SATI KILIÇASLAN--- ANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜH.
*ALİ RIZA İLHAN --- ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNGİLİZCE)
*MERVE AYTEK --- ANKARA ÜNİ. KİMYA
*BATUHAN BALCI --- ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH
*ZEKİYE ÇAL --- ANKARA ÜNİ. PEYZAJ MİMARLIĞI
*AYŞENUR KAPAN --- GAZİ ÜNİ. FTR (TÜRKİYE 11.Sİ)
*SERDAL ÇETİN --- GAZİ ÜNİ. HUKUK 
*TAYLAN TAŞKIRDI --- GAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. 
*HASAN KORKMAZ --- GAZİ ÜNİ. FTR
*İSMAİL AYGÜN --- GAZİ ÜNİ. İNŞAAT
*ŞEYMA EBRU SARI --- GAZİ ÜNİ. FTR
*HALİL İBRAHİM KAYATÜRK --- GAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
*SEMİH YÜCE --- GAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
*GÖKHAN ÖZEN --- GAZİ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*DERYA KARASOLAK --- GAZİ ÜNİ. İMALAT MÜH.
*İLKNUR EKEMEN --- ANADOLU ÜNİ. MİMARLIK
*ŞAHİN KİTİRCİ --- ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH.
*G. GÖRKEM TEMEL --- ANADOLU ÜNİ. UÇAK GÖV. VE MOTOR BAKIM
*FERHAT ALKAN --- ANADOLU ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH. (İNG.)
*MUHAMMET KORKMAZ --- OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH.
*ADEM HEKİM --- OSMANGAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*MERTCAN BAYINDIR --- OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
*YUNUS ALPARSLAN --- OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
*YAŞAR ŞEN --- OSMANGAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*EMRE KIRATLIOĞLU --- OSMANGAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*ESAT ÜNSAL --- ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*KAZIMCAN ÖZYEŞER --- ERCİYES ÜNİ. BİYOMEDİKAL
*HASAN AYGÜN --- ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*SEVDA ERDEMİR --- ERCİYES ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
*YALÇIN KÜÇÜKİNANÇ --- ERCİYES ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
*BERKALP YEŞİLYURT --- ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*MEHMET KUTLU --- ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*NURİ EKİZ --- ERCİYES ÜNİ. MİMARLIK
*H. İBRAHİM ÇOBAN --- ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*FATMA ARSLAN --- ERCİYES ÜNİ. MİMARLIK
*KÜBRA ŞİMŞEK --- ERCİYES ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. 
*SEVİM KIRKICI --- KIRIKKALE MALİYE
*CİHAN GÜRBÜZ --- KIRIKKALE ÜNİ. MALİYE
*MERVE KARAÇAR --- KIRIKKALE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR. 
*UĞUR BÜYÜKELBAŞI --- KIRIKKALE ÜNİ. BİYOMÜHENDİLİK
*MERYEM ALTUĞ --- KIRIKKALE ÜNİ. VETERİNERLİK
*MERVE KARAÇAR --- KIRIKKALE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*AYSEL TÜRK --- TURGUT ÖZAL ÜNİ. HUKUK (%50 BURS)
*DİLEK BEKTAŞ --- TURGUT ÖZAL ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*MURAT HARMANCI --- ÇANKAYA ÜNİ. HUKUK
*ZEYNEP ADA ÜNLÜER --- BAŞKENT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*BÜŞRA UYSAL ---- BAŞKENT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*AŞKIN DENİZ KAYA --- BAŞKENT ÜNİ. FTR
*İSHAK DEMİR --- SELÇUK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*ENGİN YİRMİBEŞ --- SELÇUK ÜNİ. HUKUK
*MERVE EREN --- KASTAMONU ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*GÖZDE ÖZTÜRK --- KASTAMONU ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*DİLEK SERT --- SAKARYA ÜNİ. İLETİŞİM
*ŞEYDA TOPALOĞLU --- TURGUT ÖZAL ÜNİ. FTR (%25 B)
*L. NUR KOYUTÜRK --- AKSARAY ÜNİ. HARİTA MÜH.
*HASAN ÇELEBİ --- AKSARAY ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*NAZİRE ALIÇ --- KARABÜK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*SERDAR KEÇELİ --- ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. GEOMATİK MÜH.
*TUĞÇE BAYRAKTAR --- BOZOK BİTKİ KORUMA
*ÇİĞDEM AYDIN --- İST. AYDIN ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR. (TAM BURSLU)
*CENGİZ ÖZKAN --- YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. İKTİSAT (İNGİLİZCE)
*SALİH CEBECİ --- BİLECİK ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
*GÜLER YILDIRIM --- İSTANBUL BİLGİ ÜNİ. HUKUK
*ZEYNEP G. TAŞKIN --- BEYKENT ÜNİ. HUKUK (%50 BURSLU)
*SEMA AYDIN --- GİRNE AMERİKAN ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*GAMZE SARIKAMIŞ --- ÇANKIRI KARATEKİN SOSYOLOJİ
*HACER DEMİR --- KATÜ İŞLETME
*EMİNE DAĞDEVİREN --- NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. BİLGİS. MÜH.
*TUĞBA BİLGİ --- 19 MAYIS ÜNİ. HARİTA MÜH.
*FATİH MERT --- KOCAELİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*KAAN BERBEROĞLU --- İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*SITKI ŞAHİN --- BALIKESİR ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. 
*DAMLA TANRIVERDİ --- ÇUKUROVA ÜNİ. TEKSTİL MÜH.
*HÜLYA ESİN BUCAK --- YÜZÜNCÜ YIL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*ESRA KARATEPE --- GÜMÜŞHANE ÜNİ. SAĞLIK YÖNETİMİ
*NACİYE YENER --- AHİ EVRAN ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR. 
*ESRA ÖZAYDIN --- CUMHURİYET ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
*EKİN ÖZGÜR GENCER --- İSTANBUL ÖZYAĞİN ÜNİ. HUKUK
*İPEK AYDIN --- ÇUKUROVA ÜNİ. GIDA MÜH.
*SEDA KARAHAN --- KARATAY ÜNİ. HUKUK
*BİLAL ALTINOK --- AMASYA ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*MUSA ÇAĞLAR --- ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. ELEKT. ELEKTR. MÜH.
*MERVE BEKTAŞ --- BÜLENT ECEVİT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*SÜLEYMAN ÇINAR --- YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK (TAM BURSLU)
*EMİNE AYDIN --- AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*ANIL SEYİT KAYA --- GAZİANTEP ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (İNG.)
*YASEMİN ORHAN --- TURGUT ÖZAL ÜNİ. FTR
*CANER AYDIN --- BARTIN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*YASİN ŞENEL --- AKDENİZ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. 
*BURAK ALTUNTAŞ --- KATÜ BİLGİSAYAR MÜH.
*FIRAT HACIŞAHİNOĞULLARI --- ODTÜ İSTATİSTİK
*ARİF DURMUŞ --- İTÜ İNŞAAT MÜH.
*RABİA HEMEDAN --- GAZİ ÜNİ. SOSYOLOJİ
*EMRE ERBAŞ --- GAZİ ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
*A. İHSAN SEÇGİN--- ANKARA ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH. (İNGİLİZCE)
*ALİCAN YÜKSEK --- GAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
*ALİ BULUT --- HALİÇ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. 
*EMRAH YUMRUKAYA --- ATILIM ÜNİ. MİMARLIK
*ESRA AYDER --- KASTAMONU ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*MUSTAFA ERGÜN --- AKSARAY ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*ALTAN ÇETİNKAYA --- İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİ. HUKUK (%25 BURSLU)
*UĞUR DEMİRCİ --- KARABÜK METALÜRJİ VE MALZEME MÜH.
*BİRGÜL ÇELEBİ --- YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK
*H.İBRAHİM BAŞKAYA --- KARABÜK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*EMRAH RODOPLU --- KIRIKKALE ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*ASİL HORZUN --- PAMUKKALE ÜNİ. FTR
*ORHAN ÖZTOP --- IŞIK ÜNİ. YAZILIM MÜH. (TAM BURSLU)
*KEREM KAYA --- SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. MİMARLIK
*KADİR DEMİR --- TRAKYA MİMARLIK
*YASEMİN GÜLMÜŞ --- SELÇUK ÜNİ. GIDA MÜH. 
*MESUT KÜÇÜK --- ULUDAĞ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*BAHADIR ERGANİ --- DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*İBRAHİM GÖZET --- FIRAT ÜNİ. VETERİNERLİK
*MERT YALÇINTAŞ --- ULUDAĞ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*MUSTAFA TEKELİ --- ADNAN MENDERES ÜNİ. BESL. VE DİYETETİK
*ASENA OYLU --- AFYON KOCATEPE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*EMRE BUZLU --- AFYON KOCATEPE ÜNİ. GIDA MÜH.
*FETHULLAH BAYRAKTAR --- MERSİN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*EMRE AYDIN --- FIRAT ÜNİ. YAZILIM MÜH.
*ZEYNEP DURGUT --- ATATÜRK ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
*ALİ TURNATA --- TURGUT ÖZAL ÜNİ. ELEKT. ELEKTR. MÜH. (%50 B.)
*İBRAHİM BAYLAR --- SAKARYA ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
*OKAN ÖZKAN --- AKSARAY ÜNİ. MAKİNE ÜH.
*CEREN HOROZ --- ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR

Yukarı Çık