• Image 9
  • MATEMATİK-TÜRKÇE-GEOMETRİ
    (YILDA 2 KERE TEKRAR)
  • HAFTALIK 12 SAAT DERS
    (HAFTADA 2 SAAT SINIF ETÜTÜ)
  • 600 SAAT KURS
    (SADECE 300 SAAT MATEMATİK)

13 ARALIK DGS GRUBU

TOPLAM 450 SAAT DERS
250 SAAT MATEMATİK
50 SAAT MANTIK
75 SAAT GEOMETRİ
75 SAAT TÜRKÇE

TOPLAM 120 SINAV
60 ÖZEL DENEME
20 TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI
40 TARAMA SINAVI

TOPLAM 2 KAMP
YIL ORTASI TEKRAR KAMPI
YIL SONU DENEME KAMPI

TOPLAM 30.000 SORU
80 DENEME SINAVI: 9600 SORU
40 TARAMA SINAVI: 2400 SORU
20 HAFTA ÖDEV: 15000 SORU
MİNİ KAMP: 3000 SORU

TOPLAM 5000 SAAT AÇIK DERSHANE
7 GÜN 24 SAAT AÇIK
HER AN DERS ÇALIŞMAYA MÜSAİT SINIFLAR

TOPLAM 18 KAYNAK
HER ÖĞRENCİMİZE
11 MATEMATİK
4 GEOMETRİ
1 TÜRKÇE
1 SÖZEL MANTIK
1 SAYISAL MANTIK


2016 DGS KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

1- DEKAN KILIÇ – ODTÜ BİLGİSAYAR MÜH.
2- SALİH SU – ODTÜ BİLGİSAYAR MÜH.
3- EDA NUR ÖLMEZ – ODTÜ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
4- ONUR GÖR – ODTÜ METALÜRJİ VE MALZEME MÜH.
5- NİLAY YILDIRIM – GAZİ ÜNİ. HUKUK
6- HAYDAR YARAYAN – ANADOLU ÜNİ. HUKUK
7- ÜMİT TUNÇ – KIRIKKALE ÜNİ. HUKUK
8- BEYZA DEMİRKAN – KIRIKKALE ÜNİ. HUKUK
9- NURCAN ÇELİK – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. HUKUK
10- FURKAN ŞENTÜRK – BAŞKENT ÜNİ. HUKUK
11- ZUHAL ÇOLAK – ÇANKAYA ÜNİ. HUKUK
12- PINAR DUMAN – ÇANKAYA ÜNİ. HUKUK
13- ARZU YASAVUL – ATILIM ÜNİ. HUKUK
14- ŞEYDA AKPINAR – İKÜ HUKUK
15- OZAN ÖZKURT – DAÜ HUKUK
16- SÜLEYMAN MERTOĞLU - YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK
17- ZÜLKER MUTLU – GAÜ HUKUK
18- MÜKREMİN BOZDAĞ – GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH. (ODTÜ PUANIYLA)
19- ŞEYDA ŞANLI – GAZİ ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
20- HATİCE HELVACI – HACETTEPE ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
21- OZAN YÖRDEM – KIRIKKALE ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
22- MERVE GÖKGÖZ – BAŞKENT ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON (TAM BURSLU)
23- F. KÜBRA DAĞDELEN – MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. FTR
24- ÇINAR AKKAYA – BAŞKENT ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH. (TAM BURSLU)
25- ALİHAN TURNATA-HACETTEPE ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
26- BEYZA GÜRSU – HACETTEPE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
27- AYSUN YEŞİLMEN – ANKARA ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
28- ÖZLEM ESİRİK – KIRIKKALE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
29- HÜSEYİN ÖZYURT – GAZİ ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
30- ALPEREN USUFLU – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
31- MUHAMMED DAĞTAŞ – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
32- CANSU TUNÇER – GAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
33- EREN TÜRKOĞLU – GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
34- ERAY YILDIRIM – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
35- HANİFE İNCE – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
36- MERVE ULAŞ – GAZİANTEP ÜNİ. MİMARLIK
37- ZEYNEP ÖZALP – ÇANKAYA ÜNİ. MİMARLIK (%50 BURSLU)
38- ŞENİZ AKBULUT – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
39- SERMET ÖZTOPRAK – SAKARYA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
40- ÖMER ALKAYA – OSMANGAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
41- ALİ CAN YÜCEL – SELÇUK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
42- İBRAHİM AKYAYLA – SELÇUK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
43- MUSTAFA ODABAŞ – KATÜ BİLGİSAYAR MÜH.
44- OĞUZHAN ORHAN – ATILIM ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (%25 BURSLU)
45- MEHMET ÇİMEN – ATILIM ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
46- İZZET ÖZÇELİK – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
47- CÜNEYT BENZER – ULUDAĞ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
48- SERDAR ÇALIŞIR – İSKRENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
49- KAMİL DÜNDAR – KIRIKKALE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
50- ORHAN GAZİ KOÇAK – BOZOK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
51- MERVE KOTEVOĞLU – 19 MAYIS ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
52- SERHAT KIR – KIRIKKALE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
53- OZAN YALÇIN – ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
54- SALİH ERCAN – SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
55- ERHAN CAN – ERBAKAN ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
56- MUSTAFA YILMAZ – BOZOK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
57- ELİF ŞENYİĞİT – ATILIM ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (BURSLU)
58- İSMAİL VURAL – DUMLUPINAR ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
59- OZAN ÖZDEMİR – ATILIM ÜNİ. UÇAK ELEKTRİK ELEKTRONİK (%50 BURSLU)
60- RECEP BESLAN – KOCAELİ ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
61- SİNAN KARTAL – ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
62- ORKUN YURCU – KIRIKKALE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
63- OKAN AYDOĞAN – KIRIKKALE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
64- MEHMET ALİ GÜL – AKDENİZ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
65- MEHMET GÜNEŞ – SAKARYA ÜNİ. MAKİNE MÜH.
66- EMRE KAHRAMAN – KARABÜK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
67- ÖZKAN KÖFTER – BARTIN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
68- MUHAMMET TARHAN - ERZURUM TEK ÜNİ. - MAKİNE MÜH.
69- UĞUR ARSLAN – SELÇUK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
70- ELİF ARDA – SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. MAKİNE MÜH.
71- MUHAMMED ERSÖZ – BAŞKENT ÜNİ. MAKİNE MÜH.
72- UFUK ACER-ÇORUM. MAKİNE MÜH.
73- AYKUT OĞUZ - AVRASYA ÜNİ. HARİTA MÜH.
74- SEFA YILMAZ – AKSARAY ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
75- GİZEM YAVUZ – KARABÜK ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
76- ATA ONUR YILMAZ-OSMAN GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
77- CİHAN YAĞLI – SELÇUK ÜNİ. GIDA MÜH.
78- SEMA KARTAL - ANKARA ÜNİ. GIDA MUH.
79- AZİZ AYDOĞDU – ATILIM ÜNİ. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH. (%50 BURSLU)
80- YUSUF KÖPRÜ – ERCİYES ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.
81- TANER BAYRAM – DÜZCE ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
82- SELÇUK TOPÇEKEROĞLU – ATILIM ÜNİ. İMALAT MÜH. (TAM BURSLU)
83- GÖKHAN SOYALP – ATILIM ÜNİ. YAZILIM MÜH.
84- FETHİ ADAŞ – NECMETTİN ERBAKAN TEKNİK ÖĞR.
85- SEDA NUR DANGIR – ÜSKÜDAR ÜNİ. ODYOLOJİ(%50)
86- AHMET ER – KOCAELİ ÜNİ. GRAFİK TASARIMI
87- ÇAĞLAR AKSU – ERCİYES ÜNİ. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
88- EYÜP KAAN ÜNSAL – İSTANBUL ÜNİ. JEOFİZİK MÜH.
89- CEMİL COŞAR – EGE ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
90- CENK KAAN BÖLÜKBAŞI – ATILIM ÜNİ. BİLİŞİM SİS. MÜH. (%50 BURSLU)
91- MURAT GÜÇER - ATILIM ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (%50 BURSLU)
93- SACİDE BALLI – MERSİN ÜNİ. HEMŞİRELİK
94- NURAY ACU – BAŞKENT ÜNİ. HEMŞİRELİK (TAM BURSLU)
95- DAMLA ASLANOL – 18 MART ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
96- GÖZDE DEMİRBAŞ – BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİ. MALİYE
97- ALİ ŞAHİN – KIRIKKALE ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.
98- NURGÜL ÖLMEZ – KASTAMONU ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.
99- AHMET AVCI – SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. ÖĞR.
100- NURHAN İNCE – CELAL BAYAR ÜNİ. SOSYAL HİZMETLER
101- RAVZA GÜLMÜŞ – ERCİYES ÜNİ. GAZETECİLİK
102- GÖZDE GÜRGÖZE - SELÇUK ÜNİ. RTV
103- SELİN ZEYTUN – SELÇUK ÜNİ. İKTİSAT
104- CENGİZ ÖZKAN – SELÇUK ÜNİ. İKTİSAT
105- AYŞENUR KÖSEOĞLU - AKDENİZ ÜNİ. İŞLETME
106- OKAN SAKARYA – AFYON KOCATEPE ÜNİ. SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ
107- MİNE AKGÜN – KOCAELİ ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
108- İLAYDA ÇİFTÇİ – KARATAY ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
109- BERİVAN SAÇKAN – KARATAY ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
110- EMİNE ATALAN - GAZİ ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
111- HÜLYA DELEBE - KOCAELİ ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
112- BERKAY ÇAYLI - NAMIK KEMAL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
113- EMRE ATEŞ - GİRESUN ÜNİ. ENERJİ SİST. MÜH.
114- ZÜMRÜT ÖZYILMAZ - BAŞKENT ÜNİ. MİMARLIK
115- KAZIM TURGUT BAŞ - SELÇUK ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
116- FATMA USLU - ADNAN MENDERES ÜNİ. OKUL ÖNCESİ Ö.
117- CEMAL YILDIRIM - BOZOK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
118- NİSA SİBEL SEVİNÇ - OSMANGAZİ ÜNİ. END. MÜH
Yukarı Çık